Opatrný druhý v Grand Prix při CSI Wr. Neustadt

Početná česká ekipa zakončila v neděli 27. srpna CSI ve Wiener Neustadtu hned několika pěknými výsledky. Největšího úspěchu dosáhl v barvách České republiky Aleš Opatrný, který v sedle Balguera obsadil v soutěži Grand Prix skvělou druhou příčku…
27.08.2017 19:50  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

ilustrační foto: Lukáš Klingora

Celkem pětačtyřicet koní nastoupilo do hlavní soutěže mezinárodních závodů ve Wiener Neustadtu. Soutěž Grand Prix při CSI2* na překážkách vysokých 145 cm se podařilo překonat bez trestných bodů pouhé šestici jezdců, mezi kterými nechyběl český reprezentant Aleš Opatrný v sedle Balguera. Výsledek naší dvojice nakonec stačil na skvělé druhé místo.

Stejnému jezdci se dařilo také v závěrečné soutěži s výškou překážek 140 cm, kde sedlal VDL Fakira. Zde si Aleš Opatrný dojel pro osmou příčku. Další českou dvojicí v této soutěži byla Natálie Kreislová, jejíž výsledek spolu s Balinou 5 stačil na místo deváté.

Ve finále Small Tour se nejvíce z českých jezdců dařilo Michaele Rodové. Ta v sedle Ceviano DH Z dojela do cíle parkuru vysokého 130 cm s bezchybným výsledkem a uzavřela elitní desítku výsledkové listiny.

Skvělého výsledku v barvách České republiky dosáhla v soutěži v rámci Elite Tour Michaela Hasnedlová spolu s Ugue Du Paddock, která na parkuru vysokém 120 cm vybojovala čtvrté místo.