Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Návod: Jak editovat záznamy závodů

 01.08.2010 22:26 | AUTOR

Chcete vědět, jak editovat záznamy závodů, resp. jak je smazat, příp. jak se stát spoluautorem?

reklama 12B

 

Jak editovat záznam závodů

1. Nejprve se musíte „PŘIHLÁSIT“ do svého uživatelského účtu.
2. Ve svém „PROFILU“ klikněte na „MOJE ZÁZNAMY“.
3. Dále u vybraného záznamu klikněte na „EDITOVAT“, upravte základní údaje (. rozpisu apod.) a klikněte na „ULOŽIT“.
4. Chcete-li editovat jednotlivé soutěže, klikněte u konkrétního záznamu v kolonce „SOUTĚŽE“ na „PŘIDAT/EDITOVAT“. Následně můžete „PŘIDAT SOUTĚŽ“ nebo editovat již zadané soutěže. Nezapomeňte vše opět „ULOŽIT“!
5. Po uložení soutěže vás systém vrátí k výpisu všech soutěží u daného záznamu. Můžete následně pokračovat ve vkládání či editaci dalších soutěží, nebo se pomocí tlačítka „ZPĚT“ vrátit k výpisu všech záznamů uživatele (event. pokračovat kamkoliv jinam).
 
 

Jak smazat záznam závodů?

U mazání záznamu postupujte jako při jeho editaci, pouze zvolte variantu „Vymazat“. Záznam může smazat pouze „Autor záznamu“.
 

Jak se stát spoluautorem záznamu závodů?

Pokud se chcete stát spoluautorem záznamu (chcete je aktualizovat, resp. doplňovat), klikněte v daném záznamu na „Zažádat o správcovství“. Autor záznamu obdrží zprávu o žádosti o autorství, kterou může buďto schválit, či odmítnout. Pokud budete odmítnuti a přesto se cítíte oprávněni být spoluautorem záznamu, kontaktujte provozovatele stránek.


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace