Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Návod: Zasílání informací o závodech

 01.08.2010 22:18 | AUTOR

Chcete vědět, jak si nechat zasílat informace o nově přidaných záznamech závodů, resp. o aktualizacích jednotlivých závodů?

reklama 12A

 

Jak si nechat zasílat informace o nově přidaných záznamech závodů?

Každý uživatel si může při své registraci na web Jezdci.cz vyžádat odebírání informací o nových záznamech z dané disciplíny či kraje. Pokud se zabýváte více disciplínami, resp. se nebojíte vycestovat dál z vašeho regionu, lze zaškrtnout více možností a nechat se třeba informovat o dění z celé ČR i SR.
Jestliže jste žádost o odběr informací při své registraci nezaškrtli, nezoufejte. Klikněte do svého „profilu“ (odkaz za horní liště), pokračujte na odkaz „změnit profilové údaje“ a zpětně si vyberte, o jaké informace máte zájem. Stejným postupem můžete výběr kdykoliv změnit.
 
 

Jak si nechat zasílat informace o aktualizacích jednotlivých záznamů závodů?

Pokud jste přihlášeni pod svojí registrací, můžete u kteréhokoliv záznamu zažádat o zasílání informací o aktualizacích. Budete tak e-mailem dostávat aktuální zprávy, jakmile projde záznam, resp. soutěže do něj vložené, aktualizací.
V případě, že se rozhodnete uvedené informace již dále neodebírat, stejným postupem zasílání opět zrušíte.


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace