Lucie Strnadlová sedmá v Grand Prix U25 v Bábolně

Česká ekipa pokračovala v sobotu 2. června v účasti na parkurových závodech CSI v maďarské Bábolně. Stejně jako v předešlých dnech nechyběly velmi pěkné výkony Čechů. Vedle dalších také sedmé místo Lucie Strnadlové v Grand Prix U25.
02.06.2018 18:34  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Hned v úvodu sobotního programu CSI v Bábolně se blýskla Jana Táboříková s Karou. V soutěži kategorie 2* ve VIP Tour s překážkami do 110 cm dojela na druhém místě.

Ve Small Tour do 125 cm obsadila Lucie Strnadlová s koněm Caprini K po čisté jízdě šestou příčku. Ve finále juniorské túry do 125 cm se nejlépe s českých dvojic umístila Kateřina Matušková a F.Triomf, která s jednou chybou dojela desátá.

Téměř v závěru dne nastoupila Lucie Strnadlová s Carinou do Grand Prix pro jezdce do 25 let. Na parkuru s překážkami do 135 cm jednou chybovala, což stačilo na sedmé místo. Bez trestných bodů dokončily soutěž jen čtyři dvojice. Vyhrál domácí jezdec Zoltán Lazár v sedle Barola.