reklama 11C

reklama

Finále KMK 2016 ve Zduchovicích zná první vítěze

 03.09.2016 20:31 | AUTOR

Ve Zduchovicích se během sobotního dne 3. září rozhodlo o prvních vítězích letošního finále Kritérií mladých koní. Mezi čtyřletými klisnami zvítězila Carpala-Pali, u hřebců potvrdil nejlepší páteční výkon Habesi. Dále jsou známí 2 drezurní šampioni…

reklama 12D

Foto Jan Matuška

Mezi čtyřletými klisnami nakonec zvítězila Lucie Strnadlová, ale na první příčce dovedla do cíle klisnu Carpala-Peli (Carpalo). Páteční nejlepší klisna Cardela (Carpalo) s tou to jezdkyní skončila po sobotních dvou chybách nakonec třetí. Na druhou pozici se dostala Kateřina Veselovská a Zarja 1 (Drosselklang II). Naopak u hřebců a valachů se mezi čtyřletými opět nejlépe předvedl Habesi (Zambesi) s Kateřinou Mestenhauserovou a zaslouženě zvítězil. Druhé místo získal Lancaster M (Legolas) s Josefem Lánským před Complimentem 1(Canturo) s Lukášem Žákovčíkem. Celá elitní trojice měla nad 50 bodů.

drezuře se pořadí na prvních místech neměnila. Druhé kolo čekalo na čtyřleté a pětileté koně. Čtyřletý David Du Plesis-Belliére (Dressage Royal) potvrdil formupátku a s Lucií Naštickou zvítězil. Druhé místo získala Anna Reinbergerováklisnou Schneeweissche N (Sators Showtime) a třetí pozici obsadil Novlan (Nerrado) vedený Torstenem Grosse-Freese.

pětileté kategorii zvítězila Wild Cat 1 (Fürst Fugger) s Martinou Opočenskou před Hanou Vašáryovou se Santos Dumont (Sarkozy) a Torstenem Grosse-Freese s Wild Rose (Destano).

Kompletní výsledky a nedělní startky naleznetezáznamu závodů, viz odkaz níže. Stránky pořadatele jsou ZDE.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace