reklama 11A

reklama

Zduchovice zahájily finále KMK 2016

 01.09.2016 20:33 | AUTOR

Během čtvrtečního dne 1. září bylo ve Zduchovicích zahájeno další finále Kritérií mladých koní ve skocích a drezuře. Tento rok se v areálu konají i soutěže pro stejně mladé koně, mimo soutěže KMK. A právě tyto parkury měly ten den první kvalifikaci…

reklama 12B

tomto roce poprvé se ve Zduchovicích konají také soutěže pro mladé koně, a to podobně jako při KMK. Jsou určeny pro koně ve věku 4- 7 let a v těchto soutěžích nerozhodují styloví komisaři, nýbrž trestné body a čas.

Na čtyřletý ročník čekala soutěž 100/105 centimetrů vysoká. Do druhé fáze se dostali čtyři koně, přičemž nejlépe se představil Jiří Tmějkoněm Atila 2. O rok starší ročník bojoval při první kvalifikacisoutěží 110/115 centimetrů. V tomto případě nenašla přemožitele Petra Masárová a Sandrina (La Campo).

Nejstarší koně ve věku 6-7 let závodilisoutěži 120/125 centimetrů.  Do druhé fáze se probojovalo osm koní. V nejkratším čase a bezchybně ho překonal Matěj Kotalík a Aramis 16, svěřenec po Aristo Z, kteří zaslouženě zvítězili.

Na záznam závodů se dostanete pomocí odkazu níže. Stránky pořadatele jsou ZDE.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace