reklama 11B

reklama

Zduchovická páteční první kola KMK 2016

 02.09.2016 21:11 | AUTOR

Ve Zduchovicích se během pátku 2. září uskutečnila první kola téměř všech věkových kategorií, které bojují při finále Kritérií mladých koní. V drezuře proběhla první finálová soutěž pro všechny ročníky, ve skocích se utkali čtyřletí a pětiletí…

reklama 12A

Foto Jan Matuška

drezurní zkoušce pro čtyřleté koně se nejlépe představil potomek hřebce Dressage Royal, David Du Plesis-Belliére, kterého vedla Lucia Naštická. Dvojice získala 79,400 %.  Nad 80 % se dostalapětileté kategorii Wild Cat 1(Fürst Fugger) s Martinou Opočenskou. Nejlepší výkon mezi šestiletými podal Silky Moves (Starnberg) s Hanou Vašáryovou. Zisk 81,400 % byl zároveň nejlepší výsledek dne.

Na skocích se mezi čtyřletými klisnami nejlépe předvedla Lucie Strnadlová a Cardela (Carpalo), a to s výsledkem 26,14 bodů. Další dvě příčky získaly svěřenkyně hřebce Drosselklang II. Druhé místo vybojovala ViniPavlem Holešovským (24,98) před ZarjouKateřinou Veselovskou (24,94). Těsné výsledky byly i mezi čtyřletými hřebci, kde se elitní trojlístek dostal na rozdíl menší jak půlbod. Vede Jiří Mayer a Esman (Darco) s 25,64 body před Josefem LánskýmLancasterem M (Legolas) s 25,62 body a elitní trio doplňuje Kateřina Mestenhauserová a Habesi (Zambesi), které mají 25,22 bodů.

V pětiletých klisnách se dobře předvedly klisny po Aristo Z, respektive druhá April Z vedená Václavem Horkým (22,48) a Arista 4 s Ivou Kadlecovou (22,40). Nejlépe se však ukázala Assenc La Kosta s Irenou Kostovou (Al Cambero) za 22,56 bodů. Nikdo z těchto pětiletých klisen nedokončil bez trestných bodů a u všech výsledků se odečítaly body minimálně za jednu chybu. Mezi pětiletými hřebci zvítězil v prvním kole finále Go-On T.S. (Corlensky G) s Jakubem Štěrbou (26,12) před Gylordem-S (Mylord Carthago) s Jiří Lužou (25,38) a třetím Crosby DK (Cachas) s Jiřím Tmějem (23,64).

Na startovní a výsledkové listiny se dostanete v záznamu, viz odkaz níže. Stránky pořadatele jsou ZDE.reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace