reklama 11A


Česká voltižní reprezentace se chystá na MS a ME

 31.07.2017 15:56 | AUTOR

Ve středu 2. srpna startuje v rakouském Ebreichsdorfu velký svátek voltiže. Koná se tam mistrovství Evropy seniorů a juniorská kategorie tam bude soutěžit dokonce o světové tituly. Česká ekipa nemůže při této vrcholné události chybět…

reklama 12A

 

Ebreichsdorf hostí od 2. do 6. srpna dva voltižní šampionáty. Mistrovství Evropy je určené pro seniory, pro juniory je vypsané mistrovství světa! Voltiž je co do mezinárodních výsledků silnou disciplínou českého jezdectví, takže čeští reprezentanti nemohou v Rakousku chybět.

V seniorské kategorii na ME bude želízkem v ohni Weronika Zelinková, která bude cvičit na Aladinovi pod vedením lonžéra Ondřeje Svobody.

Samé ženy jsou nahlášené také do juniorské soutěže MS. Kateřina Kocurová pojede s Patriotem, jehož lonžérem bude Andrea Videnková. Vanessa Krištofová, Nela Stříbná a Lucie Kubíková se zúčastní s Aquarisem, kterého povede Ladislav Menšík. Ve hře o tituly bude také juniorská skupina z Albertovce, která bude cvičit na Patriotovi.

Do Rakouska vyráží ještě koně Cairo a Landar, kteří plní roli rezervních koní. V obou případech by s nimi do soutěže nastoupila jako lonžér Petra Cinerová.

O výsledcích českých reprezentantů se vás budeme snažit pravidelně informovat.

Facebook MS a ME v Ebreichsdorfu je v tomto odkazureklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• 23. 2. od 9.45 hod.: výběr plemenných hřebců v Písku – ASCHK

 

Další plánované přenosy na EquiTV.cz:

• 29. 2. od 9.45 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Brně

• 8. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Královicích

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace