Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11A

reklama

Češi nechyběli v nedělní GP při CSI Wr Neustadt

 19.08.2018 17:52 | AUTOR

ikonka

Vrcholem nedělního programu 19. srpna při CSI2* ve Wiener Neustadtu byla soutěž Grand Prix, na jejímž startu nechybělo díky třem dvojicím česká vlajka. Nejpodařenější jízdu předvedl Filip Doležal, a to v sedle Exclusive Demetera…

reklama 12A

Právě tato dvojice překonala základní parkur této soutěže, kde překážky měřily 145 cm, s jednou chybou a trestným bodem za překročení času. Další dvě české dvojice tuto soutěž dokončily se shodnými dvanácti trestnými body. Jednalo se o Tinu Šalkovou v sedle Frascati Vam Ter Hulst a Lucii Strnadlovou a Fall River Blue VDL.

Dvě příčky v elitní trojici braly Češky v Elite Tour CSI2*. Českou hymnu zajistila v rámci nedělního programu tohoto rakouského mítinku po bezchybném základním kole i rozeskakování na překážkách vysokých 120 cm Tina Larysová v sedle Darling. Trojlístek na stupních vítězů uzavřela taktéž bezchybná Žaneta Pokorná spolu se Zulianthou Fortunou.

Nejlepšího výsledku pro naši vlajku dosáhla ve finále Small Tour CSI2* Tereza Svobodová, když v sedle Britanii protnula dvoufázovou soutěž s výškou překážek 130 cm s nulou. Této dvojici patřila výsledná třináctá příčka.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace