Novotná, Trunda i Sukdolák byli mezi vítězi při CCI v maďarském Kaposváru

Při mezinárodních závodech ve všestrannosti v maďarském Kaposváru se velmi dařilo českým reprezentantům, kteří ovládli hned tři kategorie. Andrea Novotná byla nejlepší před Miroslavem Trundou v CCI2*-L, když s Kurierem obdržela 40,4 trestných bodů.
07.07.2024 21:35  |  Autor: Vojtěch Kroupa  |  Foto: Andrea Bruderová  |  Rubrika: Sport  |  FANCLUB  |  APLIKACE
Miroslav Trunda přidal ke druhému místu ve dlouhém formátu soutěže i vítězství ve formátu krátkém. S koněm Corneritas měl dohromady v součtu 51,5 trestného bodu a zvítězil v CCI2*-S. Druhá dojela Gabriela Slavíková s Moony Rain a třetí dokončila soutěž Šárka Štvánová v sedle Visty.

V kategorii CCI3*-L se nejvíce dařilo českému jezdci Matějovi Sukdolákovi. Ten spolu s Quidou nasbíral po třech zkouškách 50,2 trestného bodu a stal se vítězem nejnáročnější soutěže v Kaposváru.