reklama 11A

ASCHK ČR chystá katalog plemenných hřebců 2022. Žádá o spolupráci

ikonka

Asociace svazů chovatelů koní České republiky připravuje katalog plemenných hřebců pro rok 2022. Při této příležitosti žádá držitele plemeníků o sdělení, zda mají zájem o jejich zařazení do zmíněné publikace, příp. zda jej má vyškrtnout ze seznamu.
19.01.2022 12:15  |  Autor: Josef Malinovský  |  FANCLUB  |  APLIKACE  |  Komentáře
reklama 12A
 
Na stránkách www.aschk.cz je v aktualitách publikovaný tzv. Rozdílový seznam hřebců. Jedná se o seznam hřebců, kteří mají přidělené číslo v Ústředním registru plemeníků, ale nepožádali o udělení výběru na rok 2022. V souvislosti s tím žádá Asociace svazů chovatelů koní České republiky o spolupráci držitele uvedených hřebců.
 
„Právě se tvoří katalog hřebců pro rok 2022 a byli bychom rádi o sdělení, zda máte zájem o zařazení těchto hřebců do Katalogu plemenných hřebců pro rok 2022. Dále lze po sdělení majitele některé hřebce z tohoto seznamu vyškrtnout, jedná se zejména o hřebce, kteří jsou vykastrování, exportováni, či je zřejmé, že již v plemenitbě působit nebudou. Proto prosíme o kontrolu i těchto jedinců,“ uvádí zástupci ASCHK ČR na svých internetových stránkách.
 

Kompletní dokument najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Zdroj: ASCHK ČR
Ilustrační foto: Šárka Votavová
reklama 13D

NEJNOVĚJŠÍ
NEPŘEHLÉDNĚTE