Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Češi uspěli na národních drezurních závodech CDN ve Fótu

 02.10.2019 11:00 | AUTOR

ikonka Současně s mezinárodními závody CDI Fót (27. - 28. září) probíhaly i soutěže CDN-A kde rozhodovali i rozhodčí z mezinárodního CDI. V šesti soutěžích se představilo šest českých dvojic a získali 5 vítězství.
reklama 12D
V páteční drezurní úloze JD zvítězila Michaela Blatná se Sammy de Luxe. Druhé místo patřilo Markétě Vášové s Lucky Lady, která vyhrála sobotní JJ. V nedělní volné sestavě S byla nejlepší juniorka Eliška Šteflová s Espressem která obě vítězky předchozích soutěží porazila a se ziskem 71,175 % se umístila na druhém místě za maďarskou jezdkyní Kristinou Kitti Rapi. Tři jezdci startovali v národních soutěžích malé rundy. Nejvíce se dařilo Michalu Knoflíčkovi s Dublinem, který zvítězil ve všech třech kolech. Dařilo se i dvojici Zdenka Tóth- Skripová s Magic Night, která k výbornému třetímu místu v IM I přidala ještě 4. místo ve volné IM I, Barbora Zourková s Fénixem získala 4. místo v IM I a 6. ve volné IM I.

reklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.



reklama 13B

 

• Kontinuální vysílání EquiRadio.cz ZDE

• Kompletní audiotéka EquiRadio.cz TADY

• Video archiv EquiTV.cz POD TÍMTO ODKAZEM

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace