Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Nabízíme USTÁJENÍ KONÍ kousek od Prahy

 02.11.2020 22:27 | AUTOR

ikonka Nabízíme USTÁJENÍ KONÍ: Krásné, prostorné dřevěné boxy s nezámrznými napáječkami s možností celodenní pastvy ve stádě (v zimě výběhu).
reklama 12B
Nabízíme USTÁJENÍ KONÍ: Krásné, prostorné dřevěné boxy s nezámrznými napáječkami s možností celodenní pastvy ve stádě (v zimě výběhu). Jen do 30km od Prahy s dostupností Pražské MHD, a k tomu nádherné vyjížďky do přírody - kopcovitý terén, blízko slapské přehrady (plavení koní). S možností využívání prostorů ranče, konkrétně: vyhřívané sedlovny, šatny pro jezdce se sprchou a wc, včetně klubovny s krbem, rádiem, Tv a WiFi free. Dále s možností využívání venkovní ozvučené jízdárny s tribunou, venkovní kruhovky a osvětlené a ozvučené haly s tribunou... V ceně je zahrnuto výše uvedené + jádro (granule) a seno, včetně DPH Možnost využití přespání v areálu ranče ve stylovém pokoji či Noclehárně. Nenabízíme pastevní ustájení, pouze box s možností pastvy! Nenabízíme ustájení hřebců - chceme pouze klidné koně, upřednostňujeme westernová plemena - nejsou však podmínkou! Podmínkou je klidný charakter koně a příjemný majitel! :-). Děkujeme za pochopení a Náš přátelský kolektiv RvB se na Vás bude těšit:-) PS: Na Ranč je zákaz vstupu psů - lze jen výjimečně na vodítku - máme vlastní domácí volně pobíhající psy.

reklama 13B

reklama 13C

 

• Kontinuální vysílání EquiRadio.cz ZDE

• Kompletní audiotéka EquiRadio.cz TADY

• Video archiv EquiTV.cz POD TÍMTO ODKAZEM

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace