ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11C

Velká cena Ostravy v půlce srpna, do Hořovic míří ČSP o měsíc později

 25.06.2021 20:26 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pořadatelé domácí parkurové extraligy dlouho řešili náhradní termíny dvou Velkých cen, které musely být odloženy. Velká cena Ostravy ve Staré Bělé je naplánovaná na polovinu srpna, Velká cena Hořovic by se měla konat o měsíc později.

reklama 12D
 
„Organizátoři Českého skokového poháru po usilovném vyjednávání našli náhradní termíny pro Velkou cenu Hořovic i Velkou cenu Ostravy, které se vinou nepřízně osudu nemohly konat v původně zamýšlených termínech. Najít v letošním nabitém sportovním kalendáři volné místo nebylo zdaleka jednoduché,“ uvádí zástupci Asociace ČSP. 
 
Velká cena Hořovic měla celý seriál zahajovat. Nakonec se toto kolo uskuteční od 17. do 19. září. Nový termín Velké ceny Ostravy byl stanoven na 13. až 15. srpna.
 
Zdroj: Asociace ČSP
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE