ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11B

V Olomouci se Čechům daří. Čtvrté páteční vítězství přidala Kovářová

 24.06.2022 16:29 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Program J&T BANKA CSI3*-W Olomouc pokračoval v pátek odpoledne juniorskou soutěží. I podruhé se v rámci této túry radovala z prvenství česká jezdkyně. Po čtvrtečním triumfu Anny Helebrantové se následující den dařilo Natálii Kovářové.

reklama 12A

 
Pro juniory byl připraven v pátek parkur vysoký 140 centimetrů vysoký, který byl hodnocen na čas. Nejlepší výkon předvedla domácí jezdkyně Natálie Kovářová, která s valachem Oliver Odeveld nechybovala a dokončila v čase 54,22 sekundy. 
 
Rychlejší sice byla polská jezdkyně Daria Pietrzak, jedna chyba ji však stála vítězství a odsunula ji na šesté místo za pětici bezchybných. 
 
Druhé místo patřilo úspěšné chorvatské reprezentantce Lee Djelmic, jež sedlala valacha Dukata. Parkuru absolvovala za 54,76 vteřiny. Čase55,01 znamenal třetí řádek ve výsledkové listině pro Italku Dalmu Mercédesz Ferencz s klisnou Corrada. 
 
Z České republiky se na dekorování soutěže podívala ještě Mariana Mcihlíčková. Ta s hřebcem Dalton De Tiji protnula cílovou čáru v čase 69,07 a umístila se pátá za Polkou Kornelií Kurleto v sedle klisny Lausanne 65. 
 
 
Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE