reklama 11C

reklama

V Chuchli začíná skokové MČR dětí a juniorů. Speciální ceny pro mistry

 06.08.2020 21:19 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pátek 7. srpna startuje v Chuchle Areně Praha mistrovství České republiky dětí a juniorů v parkurovém skákání. Jak den před začátkem šampionátu prozradili pořadatelé, na mistry čekají specílní ceny od Stephex Stables v Belgii.

reklama 12D
 
„Vítězové hlavních kategorií dětí, mladších juniorů a starších juniorů získají voucher na dva dny tréninku se dvěma vlastními koňmi ve věhlasných Stephex Stables v Belgii. Profesionální trenér ze Stephexu Farid Ladjouan se bude novým mistrům po celé dva dny věnovat,“ uvedli organizátoři skokového mistrovství republiky dětí a juniorů v Chuchle Areně Praha.
 
Sobotní a nedělní program mistrovství ČR bude živě přenášet internetová televize EquiTV.cz!
 
Startky a výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace