Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11C

Sobotní stočtyřicítka v Chuchli se vydařila Plškovi. S** vyhrál Jindra

 17.09.2022 16:32 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V Chuchle Areně Praha byl sobotní program při Memoriálu Jany Holé uzavřen soutěží ST** do 140 centimetrů na čas. Ten nejlepší zapsal Tomáš Plšek s Katapultem a zvítězil. Soutěž o deset centimetrů nižší s náskokem ovládl Jaroslav Jindra s Kigali.

reklama 12C

Čtyřdenní parkurová událost pořádaná v chuchelském jezdeckém areálu se pomalu blíží do svého závěru. V sobotu se v hlavní soutěži na 140 centimetrech podařilo zvítězit bezchybné a nejrychlejší dvojici Tomáš Plšek a Katapult. 
 
Druhé místo si na parkuru od stavitele Zdeňka Krpely zajistila bezchybným výkonem Jana Francová s Quinzem Z a třetí skončili Quality Boy Z a Aleš Daněk. 
 
Pro dvouhvězdovou soutěž stupně S byl zvolen plánek a postaven parkur, který vytvořila v sezoně 2020 stavitelka Jana Holá, na jejíž památku je celý mítink pořádán. S náskokem téměř tří vteřin vyhrál Jaroslav Jindra s Kigali. Druhé místo vybojovala Tereza Prášková na koni Entracte d’Austral a třetí příčka patřila dvojici Rulando P. a Matěj Kotalík. 
 

Výsledky sledujte ZDE.

 
Foto: Sonia Mrázková, Vojtěch Kroupa


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE