reklama 11A

reklama

Květnové závody Badminton Horse Trials se nebudou konat ani bez diváků

 01.03.2021 15:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V pondělí 1. března oznámili pořadatelé prestižních mezinárodních závodů ve všestrannosti Badminton Horse Trials, že se ve dnech 5. až 9. května neuskuteční, a ni ani „za zavřenými dveřmi“, jak bylo původně plánováno.

reklama 12C
 
„S velkým zklamáním a lítostí oznamujeme zrušení závodů Badminton Horse Trials 2021, které se měly konat od 5. do 9. května,“ uvedli organizátoři. 
 
Navzdory povzbudivým vládním oznámením a zahájení očkování zůstává situace v této době stále křehká a nepředvídatelná. Po konzultaci s představiteli Badmintonu a dalších institucí pořadatelé dospěli k závěru, že se za současných okolností akce nemůže konat. 
 
„Je mi líto, že navzdory našemu maximálnímu úsilí se ani letošní ročník neuskuteční. Všichni jsme v Badmintonu zklamaní, že musíme zrušit již druhý ročník po sobě. Věřím však, že v roce 2022 se již akce bude moci uskutečnit,“ uvedla ředitelka závodů Jane Tuckwell.
 
Zdroj: www.badminton-horse.co.uk
Foto: archiv pořadatele (reprofoto video)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace