NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Kellnerová s Deep Impactem v Olivě dvanáctá. GP vyhrál Epaillard

 14.02.2021 18:13 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Anna Kellnerová zakončila druhý únorový týden ve španělské Olivě 12. místem v soutěži do 130 centimetrů s Deep Impactem. Zaznamenala pouze jeden trestný bod za čas. Grand Prix na výšce 145 centimetrů ovládl Julien Epaillard s Kosmo Van Hof Ter Boone.

reklama 12D

 
V Grand Prix při Mediterranean Equestrian Tour ve španělské Olivě vybojovali v neděli 14. února dvě nejvyšší příčky francouzští jezdci. Prvenství ukořistil Julien Epaillard s valachem Kosmo Van Hof Ter Boone. Těsně za ním skončil jeho krajan Harold Boisset na klisně Divine de La Roque, který byl jen o 95 setin sekundy pomalejší. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto in2strides a archiv CET


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace