reklama 11A

reklama

Grzegorewski vítězem střední túry CSI Olomouc. V TOP5 i dva Slováci

 27.08.2020 16:13 | AUTOR

ikonka

Nejpočetnější soutěži čtvrtečního dne při CSI2*-W v Olomouci 2020 byla střední túra na parkuru 130 centimetrů vysokém. Ve zkoušce hodnocené na čas nakonec zvítězil Polák Adam Grzegorewski. Druhé a čtvrté místo putovalo na Slovensko.

reklama 12B

 
Nejrychleji si s připraveným parkurem poradil polský zástupce Adam Grzegorewski, který sedlal klisnu Aronia. Jejich čas se zastavil na hodnotě 62,20 vteřiny, což se nikomu z dalších 115 startujících nepodařilo překonat. 
 
Do elitní desítky se nikdo z českých reprezentantů tentokrát nedostal. Nejlépe skončila na dvanácté příčce Kateřina Wáclavíková. S valachem Campobasso překonala parkur bezchybně, v čase 69,84 vteřiny. 
 
Naopak se dařilo slovenským zástupcům, když se hned dva Slováci probojovali do elitní pětky. Dlouhou dobu vedl soutěž slovenský jezdec Bronislav Chudyba, když dokončil s valachem Liston Achterhoek v čase 65,92 vteřiny. Na konec však tento výsledek stačil až na čtvrté místo. Předjel ho i jeho slovenský kolega Andrej Holly. Ten se s klisnou Chellano Lady dostal časem 62,95 vteřiny na druhé místo. 
 
Třetí příčku si svým bezchybným a rychlým výkonem zajistil zástupce Velké Británie, Jason Smith s klisnou Galaya von Hof. Jejich dosažený čas byl 64,58 vteřiny. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos
 

 

 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace