reklama 11A

reklama

Chýle jediný čistý ve Velké ceně Hradištka. Štětina je druhý a třetí

 09.08.2020 18:07 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Šest dvojic postupovalo do finále Velké ceny Hradištka s nulou na bodovém kontě. Pouze jedna však dokázala bezchybný výkon zopakovat. Vítězem se tak stal Jan Chýle s Larou 13. Finišmanem byl Ondřej Pospíšil s Einfachem, ale ten jednou chyboval.

reklama 12C

 
Stejně jako Ondřej Pospíšil dokončil Velkou cenu Hradištka, která byla papírově devátým kolem Českého skokového poháru, se čtyřmi trestnými body i Jan Štětina s oběma svými koňmi Fantasticem-S a Cabaretem. Jelikož měl lepší časy, skončil druhý a třetí, zatímco Ondřej Pospíšil se musel spokojit se čtvrtým řádkem výsledkové listiny.
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODAKZEM

 

Foto Zenon Kisza – www.fotokisza.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace