NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Chudyba s Listonem desátý v Grand Prix únorové Vilamoura Atlantic Tour

 14.02.2021 18:36 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Slovenský jezdec Bronislav Chudyba byl velmi úspěšný v nedělní Grand Prix (150 cm) třetího týdne Vilamoura Atlantic Tour v Portugalsku. V sedle Listona Achterhoek inkasoval čtyři trestné body a skončil na pěkném desátém místě.

reklama 12C
 
Vítězem Grand Prix Vilamoura Atlantic Tour v Portugalsku se v neděli 14. února stal Slovinec Uhr Bauman s koněm Larisal. Jako jediný absolvoval základní části i rozeskakování bez penalizace. 
 
Bronislav Chudyba kromě desáté příčky z Grand Prix obsadil 16. pozici s hřebcem Claronem na parkuru do 130 centimetrů. Jen o jednu příčku za ním byl Radovan Šillo s klisnou Heureuse Nouvelle WH. Šillovi se dařilo také v základní části parkuru do 135 centimetrů, v níž skončil pětadvacátý na valachovi Emyr Zoetendaele Z. 

 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv Bronislava Chudyby


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace