reklama 11D

reklama

Český tým pony desátý na ME. Nejlepší výkon podala Anna Procházková

 27.08.2020 18:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ve čtvrtek 27. srpna se v Pilisjászfalu v Maďarsku uzavřela soutěž družstev v rámci drezurního mistrovství Evropy pony. Český tým skončil na desátém místě. Nejlepší českou reprezentantkou byla Anna Procházková. Mistry Evropy jsou Němci.

reklama 12B

 

Anna Procházková byla nejúspěšnější Češkou v soutěži družstev. Foto: archiv jezdkyně

Celkem jedenáct drezurních družstev nastoupilo do mistrovské soutěže při evropském šampionátu jezdců na pony. Český tým obsadil desáté místo. Nejvýše hodnocenou úlohu zajela Anna Procházková s ryzákem Nice Guy. Jejich známka měla hodnotu 67,600 %. O dvě procenta méně obdržela Barbora Kavanová na koni Icarus VD Bulksehoeve. Dalšími členkami byly Victoria Schopper na Stukhuster Amyra (63,314 %) a Zuzana Hradilová s Arturo Martini, jejíž výsledek se týmu nezapočítával.
 
Z vítězství se radovali Němci, stříbro berou Dánové a třetí místo obsadili Nizozemci. Šampionát pokračuje v pátek 28. srpna individuální soutěží.
 

Výsledky najdete v tomto odkazu

Ilustrační foto: archiv Anny ProcházkovéK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace