EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Cante Royal a Eldorado s prémií. Jan Chýle komentuje předvýběr hřebců

 20.02.2021 19:27 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Sobota 20. února byla v Písku ve znamení II. předvýběru hřebců pro plemennou knihu českého teplokrevníka (ročník 2018). Prémii získali Cante Royal a Eldorado 45. O krátké zhodnocení průběhu této akce jsme požádali komentátora Jana Chýleho.

reklama 12A

 

 

Jak při závěrečném hodnocení zmínila předsedkyně komise Hana Civišová, letos se sešla velmi kvalitní kolekce hřebců a komise měla hodně práce na konečném verdiktu. Měla však již možnost jedince vidět opakovaně, a tak hodnocení nevycházelo jen z tohoto sobotního předvedení. 

 

Podrobnou reportáž si můžete přečíst ZDEK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace