reklama 11A

Zlatou podkovu ve Vrchovanech ovládla Kocanová. Svobodová nedokončila

 06.07.2021 22:17 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V úterý 6. července vyvrcholilo ve Vrchovanech další kvalifikační kolo seriálu Zlatá podkova ve všestrannosti. Z vítězství se nakonec radovala Kristina Kocanová s koněm Alonso 3, která dokončila s 36,55 body. Druhá byla Lucie Příhodová s Cry Boyem.

reklama 12B
 
Po úvodní drezurní části Zlaté podkovy ve Vrchovanech vedla s 29,09 body Adéla Svobodová s Double Clear SL, jež ve skokové zkoušce inkasovala čtyři trestné body. Závěrečný kros však nedokončila. 
 
První příčku tak nakonec obsadila Kristina Kocanová s Alonsem 3. Ta měla po drezuře 33,75 bodů, parkur překonala čistě a v kros dokončila s 2,8 body. V součtu tak její výsledek byl 36,55. Druhá příčka patřila Lucii Příhodové s Cry Boyem, jež v drezuře obdržela od rozhodčích 33,86 trestných bodů, na parkuru sice udělala jednu chybu, ale kros zajela čistě. Výsledné skóre tedy bylo 37,86. 
 
Na dalších příčkách se umístili Radim Toman a Easy Jump, Simona Bozděchová a Lexon či Miriam Záveská a Pinarello. Všechny tři dvojice zapisovaly přes 40 bodů. Rozdíl mezi nimi byl pouze v řádu desetin. Na parkuru přitom nezaznamenaly žádný trestný bod a ve výsledné známce se tak projevily pouze body za drezuru a lehké překročení času v terénní zkoušce. 
 
Stříbrnou podkovu ovládl Petr Myška v sedle koně Canopy, nejlepší účastnicí Bronzové podkovy byla Nikola Bártová s Garantem 1. Další kvalifikaci Zlaté podkovy ve všestrannosti bude hostit ve dnech 17. a 18. července Humpolec, kde celý seriál vyvrcholí od 20. do 22. srpna. 
 
Foto: Marcel Runštuk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE