Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Vávrová vítězkou Zlaté podkovy 2020. Pokorný na parkuru chyboval

 23.08.2020 23:11 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Až v samotném záběru se Robert Pokorný připravil o vítězství ve finále Zlaté podkovy 2020 v Humpolci. V nedělním parkuru si připsal čtyři body za jednu chybu a propadl se na druhé místo za Kristýnu Vávrovou, která nechybovala.

reklama 12C

 
Kristýna Vávrová v sedle Guiron Vilín nasbírala ve finále Zlaté podkovy 2020 ve všestrannosti v součtu 34,29 bodů, zatímco Robert Pokorný s Quantos Mer po chybě na parkuru inkasoval celkem 36,01 bodů. Musel se tak spokojit s druhou příčkou. 
 
Jan Holec s Tasznikem v Humpolci dokončil kompletní soutěž s 45,10 body a skončil třetí. Pod padesátibodovou hranici se dostal ještě Patrik Sukdolák s Qaidem. Jeho skóre bylo 48,30 bodů. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Foto archiv EquiTV a pořadatele
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace