reklama 11A

Živě: Sledujte CSIO3*-W CET Prague Cup 2022 z Chuchle celé čtyři dny

 19.06.2022 07:33 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Czech Equestrian Teamem připravila od 16. do 19. června celodenní živé přenosy z průběhu mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup 2022, které se konají na kolbišti v Chuchle Areně Praha.

reklama 12C
 
Prostřednictvím čtyř on-line přenosů můžete sledovat živě od čtvrtka 16. do neděle 19. června všech šestnáct soutěží vypsaných v rámci třetího ročníku mezinárodních parkurových závodů CSIO3*-W CET Prague Cup v Chuchle Areně Praha.
 
Kromě soboty začíná vysílání vždy v 7:45 hodin, tedy patnáct minut před startem první soutěže. Program třetího dne začne o hodinu později, stream si tak můžete pustit od 8:45 hodin. Průběžně vám budeme již od středy přinášet na YouTube kanálu EquiTV také řadu zajímavých rozhovorů s jezdci, členy realizačního týmu a dalšími účastníky.
 

CSIO3*-W CET Prague Cup 2022 – ČASOVÝ PLÁN / TIMETABLE:

⏰ 07:45 – start live stream on EquiTV.cz (8:45 on Saturday)
⏰ 08:00 – start of the first competition of the day (9:00 on Saturday)
*změna programu vyhrazena / *change of programme is reserved
 

VÍCE INFORMACÍ (KLIKNĚTE ZDE) / MORE INFORMATION (CLICK HERE)

 

VÝSLEDKY / RESULTS

 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová
 

 

 

 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE