reklama 11C

reklama

Živě: Rate vstupujte do sezony. Sledujte Memoriál profesora Michala

 03.06.2020 10:30 | AUTOR: Martin Cáp |
ŽIVĚ

ikonka

Memoriál profesora Václava Michala je hlavním přípravným dostihem na klasickou Velkou jarní cenu. Letos se místo tradičního dubnového termínu běží až v sobotu 6. června a vy můžete být při tom prostřednictvím přímého přenosu EquiTV.

reklama 12A

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

 
Šampion dvouletých hřebců Rate z DS Pegas měl původně vstupovat do klasické sezony ve Francii. Plány, které hřebcův trenér Čestmír Olehla nastiňoval ještě na lednovém Galavečeru českého turfu, však nabourala pandemie onemocnění Covid-19.
 
Rate proto absolvuje svůj letošní debut v sobotním Memoriálu profesora Václava Michala v Chuchle Areně Praha. Pojede ho stájový jezdec Milan Zatloukal.
 
Formu ostře sledovaného hřebce prověří v předzkoušce klasické Velké jarní ceny nejen členové širší ročníkové špičky Joganville, rozběhaný Magic Baron nebo Planteur’s Whiskey, ale i několik importů. Svůj český debut v sobotu absolvuje nová akvizice stáje Leram Has d’Emra, kterého byl koupen v březnovém prodejním dostihu v Chantilly za 37 000 eur. Své francouzské importy Creatora a Go Canadu posílá do boje i trenér Zdeno Koplík.
 
Druhým jedničkovým dostihem sobotního odpoledne bude Memoriál Jaroslava Maška na 1400 metrů s celou řadou aktérů letošního Gomba handicapu. Ve II. kategorii na 2400 metrů se představí mimo jiné klasicky umístěná Nikeandnemesis nebo z francouzského tréninku se navrátivší Carmella.
 
Vzhledem k velkému zájmu zúčastněných stájí se v sobotu poběží až 10 dostihů, první z nich bude odstartován ve 14:15 a závěrečný v 18:45. Přímý přenos EquiTV a Jockey Clubu ČR z Chuchle Areny Praha začíná v 13:45. Zajišťován je dle zadání třemi kamerami, které primárně pokrývají dostihovou dráhu. Rozhovory vám EquiTV.cz nabídne ze záznamu.
 

STREAM SLEDUJTE ZDE!

 

Startovní listiny najdete na webu Jockey Clubu ČR.
 
Ilustrační foto: Václav Volf, fotovolf.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace