reklama 11C

reklama

Živě na EquiTV: Nabité čtyři dny při mistrovství ČR 2020 v Martinicích

 04.10.2020 07:55 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Mistrovství České republiky 2020 v parkurovém skákání můžete sledovat po celé čtyři dny od 1. do 4. října živě prostřednictvím internetové televize EquiTV.cz. Kromě napínavých mistrovských soutěží uvidíte celou řadu rozhovorů s přímými účastníky.

reklama 12B
 
Ve čtvrtek 1. října začíná živý přenos internetové televize EquiTV.cz z Mistrovských Martinic od 13:30 hodin, tedy zhruba hodinu před startem prvního kola kategorie jednotlivců.
 
V pátek, v sobotu a v neděli poběží stream po celý den od 7:45 hodin až do konce poslední soutěže. Během přestávek i po skončení sportovního programu se můžete těšit na zajímavé rozhovory s jezdci a dalšími účastníky. V sobotu večer si nenechte uniknout také slavnostní vyhodnocení týmové soutěže.
 
Kromě živých přenosů můžete sledovat na stránkách www.mistrovskemartinice.cz a na webu Jezdci.cz aktuální zpravodajství plné fotografických materiálů. 
 

Čtvrtek 1. října: 1. den mistrovství ČR 2020 v parkurovém skákání, Martinice

 

 

Pátek 2. října: 2. den mistrovství ČR 2020 v parkurovém skákání, Martinice

 

Sobota 3. října: 3. den mistrovství ČR 2020 v parkurovém skákání, Martinice

 

Neděle 4. října: 4. den mistrovství ČR 2020 v parkurovém skákání, Martinice

 


 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace