reklama 11D

reklama

Živě: Komorní rozcvička na derby. Sledujte klusáky ve Velké Chuchli

 16.08.2020 11:30 | AUTOR: Martin Cáp |
ŽIVĚ

ikonka

Přípravná Derby-cena za účasti Pamina a Game Atouta bude v neděli 16. srpna vrcholem dalšího klusáckého odpoledne v Chuchle Areně Praha. Přímý přenos si můžete pustit na internetové televizi EquiTV.

reklama 12D
Chuchle Arena Praha přivítá v neděli 16. srpna opět klusáky. Předzkouška klusáckého derby, Přípravná Derby-cena na 2180 metrů, bude mít nezvykle na startu pouze kvarteto čtyřletých, neboť podle nových pravidel už není účast v tomto dostihu nezbytným předpokladem.
 
V malém poli však nechybí letos suverénní dvojice majitele Zdeňka Škobise Pamino a Game Atout. Proti nim se postaví domácí odchovanci Lord a Nanoko OV.
 
Rámcový program doplňují atraktivní handicapy. První z pěti dostihů bude odstartován ve 14:00, nedělní program zahájí v 13:15 probestart na 1670 metrů. Přímý přenos EquiTV si můžete pustit již od 12:45.
 

STREAM SLEDUJTE ZDE!

 
Startovní listiny najdete na webu České klusácké asociace.
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace