EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Živě: Kane Fortuna o modrou stuhu. Sledujte Derby hlavního města Prahy

 02.09.2021 10:00 | AUTOR: Martin Cáp |
ŽIVĚ

ikonka

Loni triumfovala stáj Viktoria v klusáckém derby s výborným Paminem, který později získal klasickou trojkorunu. V sobotu 4. září může jezdec, trenér a majitel Zdeněk Škobis na tento úspěch v Chuchle Areně Praha navázat s valachem Kane Fortunou.

reklama 12C
 
Největší den klusácké sezony je tady. V sobotu 4. září se v Chuchle Areně Praha poběží Derby hlavního města Prahy i atraktivní rámcový program, obsahující vrcholy pro všechny věkové kateogire klusáků. Přímý přenos ze slavnostního odpoledne můžete sledovat na internetové televizi EquiTV.
 
Velkým favoritem modré stuhy je suverén letošní sezony Kane Fortuna, který dosud prohrál jen jednou v kariéře a v klasických bojích si nadále udržuje čistý štít. V sulce se Zdeňkem Škobisem nastoupí proti pěti soupeřům českého chovu v čele s čerstvou vítězkou Hany Bany.
 
Tradiční součástí derby-odpoledne je prémiový heat Středoevropská cena, letos vypsaný jako Velká cena Pražského magazínu. Ve dvou rozjížďkách se utkají držitel trojkoruny Pamino, letos ve výborné formě běhající Kyza Deux Skree či rychlá Charming Oreau.
 
V Ceně televize Praha TV pro francouzské klusáky nechybí Dark Look, Game Atout a Embargo d’Ukraine. Ve Velké ceně Equiservis spol. s.r.o. – Velké ceně tříletých se sejde kompletní ročníková špička a nechybí ani Cena Relay – Cena Labirinta, v níž poběží šestice dvouletých.
 
První z devíti dostihů bude odstartován ve 12:30, ještě předtím proběhne v 11:45 probestart. Přímý přenos EquiTV začíná již ve 11:15 hodin.
 

STREAM SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE (KLIKNĚTE)

Startovní listiny najdete na webu České klusácké asociace

 

Ilustrační foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace