ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11D

Kateřina Zigová vyhrála první halové ST* při Zimním jezdeckém poháru

 06.11.2021 19:57 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V sobotu 6. listopadu proběhlo první ze dvou odložených kol letošního Zimního jezdeckého poháru v Kralovickém Dvoře. Do hlavní soutěže, která se poprvé v rámci této série jela na úrovni ST*, nastoupilo pět dvojic. Vítězství připsala Kateřina Zigová.

reklama 12D

V Královickém Dvoře v sobotním kole Zimního jezdeckého poháru byly na programu parkury pro pony od 60 centimetrů až po hlavní soutěž stupně ST*. Ta byla vypsaná jako soutěž s finále a vzhledem k nízké účasti do něj postupovalo všech pět dvojic ze základního kola.
 
Jako jediná dokončila s nulou základní kolo Denisa Vegrichtová s koněm Centadinton, ovšem ve finále chyba přišla a se čtyřmi trestnými body nakonec brala druhé místo. Vítězství si dvěma bezchybnými jízdami zajistila Kateřina Zigová s klisnou Summer Coat, ta obdržela pouze dva trestné body za čas v kole základním.
 
Na třetí místo se zařadil domácí jezdec Lukáš Sojka s Oscarem dos Santos po přípsání pěti trestných bodů. Čtvrtou příčku poté obsadila Kateřina Mestenhauserová a příčku pátou Žaneta Pokorná. 
 
Foto: Šárka Votavová


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE