reklama 11A

reklama

Zduchovice opět jako lídr. Závodit se tam bude již 16. a 17. května

 05.05.2020 21:53 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jezdecký areál ve Zduchovicích byl mezi prvními, který otevřel své závodní kolbiště pro tréninky jezdců po omezení zákazu volného pohybu v souvislosti se sportem. Nyní bude jako jeden z prvních hostit parkurové závody, a to až do stupně ST**.

reklama 12D

 
Sportovní akce se mohou konat od pondělí 11. května a hned nadcházející víkend se jezdci budou moci vypravit do Zduchovic u Kamýku nad Vltavou, kde proběhnou dvoje jednodenní závody. 
 
Právě vzhledem k trvajícím omezením Výkonný výbor ČJF umožňuje od uvedeného data pořádání jezdeckých závodů pouze jako jednodenní akce bez možnosti ustájení koní přes noc a nabídkou ubytování případně prostoru pro umístění karavanu přes noc. ČJF však nijak neomezuje počty startů v soutěžích ani počty startů za den – případné limity jsou organizační záležitostí pořadatele za účelem dodržení omezujících podmínek.
 
Ve Zduchovicích tak vypsali na sobotu 16. května tzv. „PRE-CHANNEL STAR“ pro pony i velké koně na stupních obtížnosti ZP, ZLP, LP* a SP*, resp. ZM, Z, ZL a L*. V neděli se bude skákat od parkuru stupně Z, přes ZL, L**, S*, ST* a ST**. 
 
K vidění by tak již mohli být i naši někteří přední parkuroví jezdci. Diváci však u toho bohužel nemohou být osobně. Proto internetová televize EquiTV.cz plánuje alespoň z nejvyšších soutěží připravit dle dohody s organizátory buďto video záznam, příp. i přímý přenos z celého soutěžního dne. 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace