ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11D

reklama

Vydařené CSI v Peelbergenu. Svobodová uzavřela mítink vítězstvím v GP

 31.10.2021 17:41 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V neděli 31. října byly v Peelbergenu naplánovány jednotlivé Grand Prix. Tu juniorskou suverénně ovládla Tereza Svobodová s Britanií. Mezi jezdci do pětadvaceti let se Grand Prix vydařila Adamu Písaříkovi s Imandrou de Laubry, skončil sedmý.

reklama 12B
V nizozemském Peelbergenu v nedělním závěru při CSI Youth zněla česká hymna hned dvakrát. Jednou to bylo zásluhou vítězné Terezy Svobodové, která nechybovala ani v rozeskakování v juniorské Grand Prix na výšce překážek do 140 centimetrů. Druhé české vítězství poté přidala Isabella Held s valachem Coldplay. Tato dvojice byla nejlepší ve stotřicítce. 
 
„Myslím, že to byly celkově dost vydařené závody a jsem se svými výkony moc spokojená. Nejvíce úspěchů jsem měla s klisnou Britanií v juniorské kategorii, poté jsem startovala s Kleiner Lordem v U25 a nesmím zapomenout ani na April Z, s níž jsem také nastupovala do juniorské túry,“ řekla Tereza Svobodová v rozhovoru pro EquiRadio. „Parkury byly opravdu velmi náročné, překážky byly postavené na předepsaných mírách a pro nás všechny to byla dobrá zkušenost a příprava na pražské Playoffs v O2 areně,“ dodala. 
 
Foto: Peelbergen Equestrian Centre / se souhlasem Terezy Svobodové


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace