reklama 11C

Vítězkou Grand Prix Martinice se stala Kateřina Veselovská s Celanem S

 30.05.2021 16:09 | AUTOR: Vojtěch Kroupa |
FOTOGALERIE

ikonka

Úvod do parkurové sezony v areálu Equitana Martinice vyvrcholil nedělní Grand Prix Martinice 2021. Do druhého kola šlo patnáct nejlepších dvojic z kola prvního. Následovalo rozeskakování, v němž byla opět bezchybná pouze Kateřina Veselovská.

reklama 12C

 
V nedělním závěru parkurové události v areálu Equitana Martinice v podobě Grand Prix byla neúspěšnější Kateřina Veselovská s valachem Celano S. Jako jediná nechybovala ve dvoukolové soutěži ani později v rozeskakování. Při rozeskakování o vítězství s Matějem Kotalíkem přidala další nulu a právem se tak stala vítězkou. 
 

Čtěte také: Kateřina Veselovská: Celana budu jezdit i příští rok, byla jsem dojatá

 
Matěj Kotalík nastupoval do rozeskakování s koněm Cesano V, s nímž však připsal osm trestných bodů po dvou chybách a skončil druhý. V obou kolech byla bezchybná také Nikola Bielíková s hřebcem Carisonem. Tato dvojice se ovšem rozhodla nestartovat ve zkráceném parkuru a automaticky tak brala místo třetí. 
 
Foto: Vojtěch Kroupa-Jezdci.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE