reklama 11A

GP Martinice v plném proudu. Čtvrteční hlavní soutěž ovládl Stružinský

 27.05.2021 18:50 | AUTOR: Vojtěch Kroupa |
FOTOGALERIE

ikonka

Ve čtvrtek 27. května se úspěšně rozběhl první letošní parkurový mítink v areálu Equitana Martinice. V hlavní čtvrteční soutěži na 130 centimetrech zvítězil František Stružinský, jenž byl rychlejší téměř o čtyři vteřiny než druhá Nikola Bielíková.

reklama 12D

V areálu Equitana Martinice probíhají národní parkurové závody vypsané jako Grand Prix Martinice 2021. Celé zázemí areálu prošlo v průběhu zimní přestávky úpravami, přičemž nejvíce je pro diváky v tuto dobu poutavý nově a moderně zrekonstruovaný Seník. Ten v areálu slouží jako restaurace a zároveň zázemí pro jezdce a diváky. Na první martinický mítink byla také poprvé zapůjčena světelná tabule pořízená z fondů České jezdecké federace. 
 

Psali jsme: Anna Bierhanzlová: Zázemí a příroda okolo Martinic jsou bezkonkurenční

 
První den Grand Prix Martinice vyvrcholil v podvečerních hodinách soutěží s překážkami vysokými 130 centimetrů, v níž byl bezchybný a zároveň nejrychlejší František Stružinský s koněm Bob Saint Clar. Druhé místo patřilo Nikole Bielíkové v sedle valacha Quite Right a třetí nejlepší výsledek zaznamenala Adéla Chrdlová a Dibadu. 
 
Celý parkurový mítink v Martinicích vyvrcholí v neděli prostřednictvím Grand Prix, tedy dvoukolové soutěže na úrovni T* a T** s cena v hodnotě 160.000 Kč.  
 
Foto: Jan Vlček - Equifo, Vojtěch Kroupa


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE