POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11D

reklama

Velká cena Zduchovic v rukách Opatrného. Prolistujte nedělní galerii

 15.06.2020 06:31 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
FOTOGALERIE

ikonka

První Velká cena Českého skokového poháru 2020 se nakonec odehrála až v neděli 14. června ve Zduchovicích. Ve vítězné sérii zde po Chuchli pokračoval Aleš Opatrný, tentokrát získal prvenství v sedle Forewera. Máme pro vás fotogalerii závěrečného dne.

reklama 12A

Závěrečný den druhého mítinku Českého skokového poháru, ale zároveň první letošní Velkou cenu ve Zduchovicích zaznamenala na fotografiích Patricie Mazuchová a podělila se s námi o některé z nich. Prohlédnout si je můžete výše.
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace