reklama 11C

ČSP Zduchovice: Šalková byla v Big Tour o fous rychlejší než Štětina

 11.06.2020 21:49 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Čtvrteční nejvyšší soutěží druhého kola Českého skokového poháru 2020 ve Zduchovicích byl handicap na výškách 130 a 140 centimetrů, kde dosáhli nuly a téměř shodného času Tina Šalková a Jan Štětina. O sedm setin sekundy byla rychlejší prvá jmenovaná.

reklama 12B
Ve čtvrtek 11. června se ve Zduchovicích při příležitosti druhého letošního mítinku Českého skokového poháru skákalo až do úrovně soutěže handicap na 130 a 140 centimetrech, na jejíž start se postavilo celkem osmnáct účastníků. Pouze třetině se podařilo dojet bezchybně.
 
Bez chyb na překážkách a v téměř identickém čase dojeli Tina Šalková a Jan Štětina, o pouhých sedm setin sekundy byla rychlejší Tina v sedle belgické klisny Frascati van ter Hulst.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Zenon Kisza - fotokisza.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE