Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Vavříková zakončila úspěšně CDIY Ornago. V küru obsadila druhé místo

 09.05.2021 18:36 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Druhým místem ve finálové volné úloze pro mladé jezdce zakončila česká reprezentantka Eva Vavříková své úspěšné působení na CDI v italském Ornagu. V sedle klisny Belle Ennie dostala vysoké hodnocení, které překonal jen Švýcar Korsch.

reklama 12B

 

Eva Vavříková nastoupila v neděli 9. května do finálové úlohy mezinárodních drezurních závodů pro mladé jezdce v Ornagu v Itálii. 
 
V sedle klisny Belle Ennie zajela ve freestylu výkon, který ocenili rozhodčí vysokou známkou v hodnotě 72,850 %. Jedna dvojice ze startovního pole dokázala tento výsledek překonat, a to Carl-Lennart Korsch (SUI) a Dias Desperados ST. Jejich úlohu ocenil sbor rozhodčích známkou o necelé procento vyšší.
 
Eva Vavříková tak zakončila své úspěšné působení na CDIY v Ornagu druhým místem. 
 

Výsledky najdete v tomto odkazu

 
Foto: Jana Vavříková


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace