EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

V pátek se na MS YH v Lanakenu dařilo Filipu Doležalovi a Chaccamile

 21.09.2019 10:09 | AUTOR: Pavlína Záhorová |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Páteční program MS mladých koní v belgickém Lanakenu byl věnován druhým kvalifikacím všech kategorií. Z českých dvojic šel bezchybně jen Filip Doležal se sedmiletou Chaccamilou. Sára Vingrálková a Damocles mají jistou účast ve finále!

reklama 12D
Druhá kvalifikace sedmiletých se na mistrovství světa mladých koní v belgickém Lanakenu vyvedla Filipu Doležalovi v sedle hannoverské klisny Chaccamily po Contendros II z matky po Chacco-Blue. V pátek 20. září byl jedinou českou dvojicí, která dokončila soutěž bezchybně, což pro ně znamenalo dvaapadesátou příčku z téměř dvou stovek sedmiletých.
 
Z první kvalifikace vítězná dvojice Sára Vingrálková s šestiletým valachem Damocles From Second Life Z v druhé kvalifikaci jednou chybovali, i přesto zůstali v první polovině výsledkové listiny, stejně tak i Jakub Štěrba s píseckým hřebcem Heartvit ZH s výsledkem pět trestných bodů, na startu kategorie šestiletých bylo více než 250 koní.
 
Dvojice Sára Vingrálková a Damocles From Second Life Z se může těšit z účasti v nedělním finále šestiletých. 
 
Jednou chyboval rovněž Filip Doležal a pětiletý holštýnský valach Dollar-KL, který šel v první kvalifikaci bezchybně.
 
Kompletní výsledky sledujte ZDE.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace