reklama 11C


Češi v Grand Prix ve Valkenswaardu. Doležal uspěl ve finále CSIYH

 15.05.2019 19:26 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Středa 15. května byla posledním dnem závodů CSI1* a CSI2*, které probíhaly v nizozemském Valkenswaardu. Filip Doležal absolvoval úspěšně dvouhvězdovou Grand Prix, Anna Kellnerová nechybovala ve Velké ceně o úroveň níže.

reklama 12C

Závody CSI ve Valkenswaardu, kterých se účastnili čeští jezdci, skončily ve středu 15. května. Poslední den mítinku proběhl ve znamení finále CSIYH pro mladé koně a soutěžemi Grand Prix v obou vypsaných úrovních.
 
Filip Doležal předvedl velmi dobrý výkon v sedle šestiletého Nagana, s kterým po bezchybné jízdě postoupil do rozeskakování finále túry CSIYH. V něm pak dokončil na sedmém místě. S hřebcem Reason du Ganad absolvoval Grand Prix CSI2*. Na překážkách s výškou do 145 centimetrů nechyboval a do cíle dojel pouze s dvěma trestnými body za čas. 
 
Anna Kellnerová startovala v Grand Prix jednohvězdové kategorie. Sedlala hnědáka Silverstona G. S nulou postoupila do rozeskakování a obsadila deváté místo. Absolvovala také starty s Colandem ve Small Tour s jednou chybou a s Classicem v Medium Tour, v níž chybovala dvakrát.
 

Výsledky z Valkenswaardu jsou zde
reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace