reklama 11D

reklama

Únoroví Koně a hříbata přinesou téma imprintingu či westernové módy

 30.01.2020 19:22 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Únorové číslo časopisu Koně a hříbata je poslední ve starém kabátě, březen už ponese zbrusu nový název Koně a lidé. Dárky pro předplatitele a pravidelné oblíbené rubriky zůstávají. Pokračuje i seriál o emocích a vnímání koní.

reklama 12D

Únorové číslo časopisu Koně a Hříbata odhalí tajemství!
 
Jedním z témat tohoto čísla je anglie versus western – co mají společné a kde se naopak vyskytují rozdíly? Tajemství konečně odhaleno!
 
Chcete se v sedle vyvíjet a posouvat své znalosti dopředu – ale nemáte pravidelně k dispozici dobrého trenéra či cvičitele? Vše se dá zvládnout! Jak? Stačí jen chtít a vyzkoušet alespoň některé tipy z článku Julie Šverčičové: Sám sobě trenérem.
 
Jezdectví je drahý sport, což vesele potvrzují cenovky ve specializovaných obchodech. Zdravý rozum jistě nemusí podléhat moderním trendům a stačí mu pořídit – alespoň zpočátku – jen to nejnutnější: ale co to přesně je a kde se šetření peněženky nemusí vyplatit? I tomu se Koně a hříbata věnují v únorovém vydání časopisu.
 
Velice oblíbená rubrika Starám se o…, která časopis provází již řadu let, nesmí chybět! Tentokrát představí krásného holandského ponyho Icara a jeho jezdkyni Barboru Kavanovou. Za srdce vás zcela jistě vezme také příběh Mishana a Michaely Zemanové.
 
Jak se postavit k imprintingu u koní? Proč nechat koně být koněm a neodtrhávat jej od stáda? Přesně na to se zaměří seriál Emoce a vnímání koní.
 
Pro westernové jezdce nabídka únorového čísla časopisu ještě nekončí. Své slovo dostává westernová móda! Líčení, oděv i doplňky ve westernu vám představí Dráža Košvancová.
 
Koně a hříbata se mění na Koně a lidé
 
Nezapomeňte! Již od březnového čísla bude časopis Koně a hříbata vycházet pod novým názvem: KONĚ A LIDÉ. Dárky pro předplatitele (vkládaný plakát a sběratelský arch) zůstávají zachovány, stejně tak se můžete i nadále těšit na pravidelné a oblíbené rubriky.
 

PŘEDPLATNÉ LZE OBJEDNAT NA TOMTO ODKAZUreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace