reklama 11B

reklama

Lednoví Koně a hříbata prozradí nový název a směr časopisu v roce 2020

 27.12.2019 17:13 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Lednové číslo časopisu Koně a hříbata je nabité zajímavými rozhovory, výcvikovými postřehy a navíc otevře ročník plný novinek. Nový směr magazínu prozradí již změna zažitého názvu a nové motto. Více podrobností se dočtete uvnitř článku.

reklama 12C

Lednové číslo časopisu Koně a hříbata je nabité skvělými rozhovory! S Monikou a Leošem Novotnými se zaměří (nejen) na vystupování s jejich úžasnými frískými koňmi. Pana Tomáše Míčka vyzpovídali ohledně jeho fotografického a cestovatelského života. Kde všude za koňmi byl? Proč jej vlastně zaujali? A dostal se s nimi někdy do nebezpečné situace? To vše rozhovor přinese!
 
V sedle se mrknete na zoubek používání vnitřní – a také té vnější – otěže. Proč ji v obratech rozhodně není radno vynechávat? K čemu je důležitá a jak najít tu správnou míru, aby kůň jen neotočil hlavu? Julie Šverčičová toto téma probere opravdu pečlivě.
 
Jsou westernové třídy ze země vhodné i pro vás? Na to odpoví Drahomíra Košvancová. Chybět nebude ani Starám se o (Wali II.), Když si srdce vybere samo (Laurena a Marcela Kozová) či závěr seriálu o výuce mladých jezdců (Pony games). A jaké jsou způsoby trestu? Co to znamená „vyhasínání“? O tom více v seriálu o emocích a vnímání koní.
 
A co se vlastně v roce 2020 změní?
 
„Společně v harmonii“
 
Nové motto i nový název časopisu, to vše čeká časopis v roce 2020. Z původních Koní & hříbat určených primárně pro děti časopis rostl spolu se svými čtenáři až do nynější podoby, které už současný název tolik neodpovídá. Proto se redakce rozhodla zavedený název postupně opustit a nahradit jej podobným, ale výstižnějším: Koně & lidé. Snad tím nebudou pravidelní čtenáři zmatení a současně všem napoví, že Koně & hříbata už dlouho nejsou jen magazínem pro děti, ale dokáží přinést mnohem víc. I nadále se bude věnovat přirozené komunikaci, společnému vztahu člověka a koně a přinášet „pohledy ze zákulisí“ úplně obyčejných koňáků, kteří mají své koně rádi. 
 
Současně také redakce hledá spolupracovníky, horsemany i hobby či profi jezdce s podobným zaměřením – práce s koněm v harmonii, a to i ve sportovním jezdectví, a cokoliv, co vás k tomuto tématu napadne.
 

Kontakt na redakci najdete ZDE.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace