reklama 11D

reklama

Svobodová a Finsterle se účastnily nedělních dekorování v Kronenbergu

 27.10.2019 17:10 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

Během posledního říjnového víkendu se v nizozemském Kronenbergu dobře prezentovaly české juniorky Sára Finsterle a Tereza Svobodová. Startovaly v soutěžích od stotřiceti do stočtyřiceti centimetrů a obě se se svými koňmi v neděli dočkaly dekorování.

reklama 12B
Jednou z destinací, kam vyjeli čeští jezdci reprezentovat v posledním říjnovém víkendu, byl nizozemský jezdecký areál Peelbergen v Kronenbergu. Pěkných výsledků dosáhly především juniorky Sára Finsterle a Tereza Svobodová.
 
Už v sobotu se podařilo Tereze zajet stotřicítku s osmiletou April Z a stopětatřicítku s devítiletou Britanií bezchybně, nicméně slavnostního dekorování se děvčata dočkala v neděli.
 
Ve dvoufázové stotřicítce utekla Sáře v sedle valacha Harco-N oceněná pozice jen o dvě příčky, dojeli bezchybně čtrnáctí. Vynahradila si to však v jednohvězdové Grand Prix s rozeskakováním do 135 centimetrů, v němž sice s dvanáctiletou Elektrou jednou chybovala, stačilo to ovšem na velmi dobré desáté místo z téměř padesáti účastníků.
 
Tereze Svobodové se v neděli dařilo s českou klisnou Britanií. Ve dvoufázové stočtyřicítce ani jednou nechybovala a byla jen o sekundu a půl pomalejší než vítězná Němka Katrin Eckermann na klisně Daddy's Destiny. Dekorovaná byla na šestém místě.
 
Kompletní výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Ilustrační foto archiv Jezdci.czreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace