reklama 11D

Svěřenci Strnadlové uspěli při KMK 2022 v Opavě. Nejvíc bodovala Kasia

 14.06.2022 19:24 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V úterý 14. června pokračovalo v Opavě – Kateřinkách druhým kolem Kritérium mladých koní 2022 v parkurovém skákání. Nejvyšší známku dne obdržela šestiletá klisna Kasia 2 v sedle s Lucií Strnadlovou. Dařilo se i svěřencům Veroniky Jelínkové.

reklama 12B
 
Přes sedm desítek mladých koní se sjelo do Opavy – Kateřinek, kde probíhalo v úterý 14. června druhé kolo skokového seriálu KMK 2022.
 
V soutěži čtyřletých klisen vyhrála Tsunami po otci Cola z matky po Edminton v sedle s Kateřinou Benediktovou, která od komisaře Jana Chýleho obdržela 25,300 bodů. Na dalších místech skončily Alfa 50, kterou prezentoval Petr Vančura a Semiramis 5 prezentovaná Janou Žilinskou.
 
S hodnocením 25,600 bodů vyhrál kategorii čtyřletých hřebců a valachů Mugáno Novijický HF. S tímto hřebcem po Lector van den Bisschop z matky po Federweisser startovala Veronika Jelínková, která se radovala i z druhého místa s Ivanhoe 3. Třetí skončil Earthquake MXL Z s Janem Pavlíčkem.
 
Na známku 25,700 dosáhla pětiletá klisna Pirueta 1 v sedle s Lenkou Kočí. Klisna po Quaid FRH z matky po Popcorn o jednu desetinu předstihla Dorine prezentovanou Jiřím Hruškou. Ten obsadil také třetí pozici, a to s Elvistou. 
 
V kategorii pětiletých hřebců a valachů zaznamenala další prvenství Veronika Jelínková, tentokrát nenašla přemožitele na hřebci Chellsini-Drum VH Juxschot Z po otci Cigaret JVH Z z matky po Armstrong VD Kapel. Známka této dvojice byla 25,800 a o celý jeden bod převyšovala hodnocení druhého Elvista s Martinem Hruškou. Třetí byl Locardo-H pod vedením Marka Kluse. 
 
Nejvyšší bodový příděl ve výši 26,300 brala šestiletá klisna Kasia 2 s Lucíí Strnadlovou. Otcem vítězky této soutěže je Grand 7 z matky po Landor S. O bod méně ohodnotil Jan Chýle Caluu pod Jiřím Hruškou. Santa Quinta B s Lenkou Kočí byla s rovnými 25 body třetí. 
 
V poslední soutěži triumfoval s hodnocením 25,700 šestiletý hřebec Classic Balou po otci Clinton's Heart z matky po Balou du Rouet. Jeho jezdkyně Lucie Strnadlová si vyslechla pochvalu i na vlastní předvedení koní, a tak musela odjíždět do Trojanovic nadmíru spokojena. Spokojen byl jistě i Zdeněk Žíla za druhé místo s Loditem 1. Třetí příčka patřila tentokrát Top Gunovi 2 s Markem Hentšelem. 
 
Foto: Josef Malinovský
 Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE