reklama 11C

Sledujte živě: Ve Slatiňanech startuje venkovní vozatajská sezona 2022

 30.03.2022 14:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

V sobotu 2. dubna se ve Slatiňanech konají jednodenní závody spřežení. V kombinované soutěži dvojspřeží pony, jednospřeží, dvojspřeží a čtyřspřeží závodníci absolvují drezurní zkoušku a parkur. Vše můžete od 10:00 hodin sledovat živě na EquiTV.cz.

reklama 12A
 
Závodní mítink ve Slatiňanech nabídne v sobotu 2. dubna celkem pět vozatajských soutěží. Na úrovni dvou hvězd se pojedou kategorie dvojspřeží pony a jednospřeží, kategorie jednospřeží, dvojspřeží a čtyřspřeží čeká tříhvězdičková drezurní úloha. Následovat bude překážková jízda mezi kužely s celkem 20 brankami a mostkem. 
 
Internetová televize EquiTV.cz připravila ve spolupráci s Národním hřebčínem Kladruby živý internetový přenos, který začne zhruba 15 minut před startem první soutěže. 
 

ON-LINE PŘENOS sledujte TADY

Startovní a výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Předběžný program*:

⏰ 09:45 hodin – začátek on-line přenosu na EquiTV.cz
⏰ 10:00 hodin – drezurní úlohy na pískovém kolbišti
⏰ Následuje – vozatajský parkur na travnatém kolbišti
 
Ilustrační foto: poskytl NH Kladruby


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE