reklama 11D


Sestry Sofie a Laura Najmanovy úspěšné i v závěru German Friendships

 29.07.2019 05:59 | AUTOR: Pavlína Záhorová

ikonka

S velmi dobrými výsledky se domů vrací sestry Najmanovy ze speciálních mezinárodních závodů German Friendships v Herfordu. I poslední den v základních kolech nechybovaly a k tomu si navíc obě vysloužily prvenství při celkovém hodnocení těchto závodů.

reklama 12D

Velmi úspěšný zahraniční výjezd mají na konci července za sebou sestry Sofie a Laura Najmanovy. Obě měly možnost účastnit se tradičních mezinárodních závodů German Friendships v německém Herfordu a i v neděli se jim dařilo. Laura v týmu s Mikou Schmidtem vybojovali šestou příčku po tom, co oba dojeli s nulou v základním kole, Mika i v rozeskakování, kde Laura dvakrát chybovala na překážkách, Sofie a Josefina Hamma byly dokonce ve své kategorii čtvrté. Zde se obě probojovaly do rozeskakování, Sofie dojela s nulou i následně, Josefine s osmi trestnými body.
 
Dle slov Lukáše Najmana se oběma českým reprezentantkám podařilo i s jejich zahraničními kolegy získat prvenství v celkovém hodnocení German Friendships.
 
Celkové výsledky najdete na TOMTO ODKAZU.
 
Foto Lukáš Najmanreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace