reklama 11B


German Friendship 2019 v Herfordu českou účastí sester Najmanových

 27.07.2019 10:14 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Sestry Sofie a Laura Najmanovy se tento týden účastní mezinárodních závodů German Friendship v Herfordu, kde startuje stovka mladých reprezentantů z více jak třiceti zemí. Pro účastníky pořadatelé nachystali také pestrý doprovodný program.

reklama 12A

 
German Friendship v Herfordu, to je mítink, jehož se účastní zhruba stovka jezdců z celého světa. 
 
„Každý z jezdců dostane přiděleného koně od jezdce z bližších států a startují spolu v týmové soutěži. Já startuji v týmu na Pass Away s mojí novou německou kolegyní Josefinou Hamma, která sedlá Lexuse. Jsem moc ráda, že jsem dostala příležitost startovat na těchto závodech s dvacetiletou tradicí, kde jde o spojení jezdeckého sportu po celém světě a o možnost najít nové přátele,“ uvedla Sofie Najmanová.
 
Jednotlivé týmy trénují známí jezdci Henrig von Eckermann, Andreasz Kreuzer, Ludvig Beerbaum a další. České jezdkyně získaly pozvání na tyto závody prostřednictvím reprezentačního trenéra Tjärka Nagela.
 
Podrobnosti o celé akci najdete na adrese www.german-friendships.com
 
Foto Lukáš Najman a archiv pořadatele (JM Photography)reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace