reklama 11C

reklama

Najmanová a Kučerová vítězky při CSI Salzburg

 07.12.2018 23:00 | AUTOR

ikonka

Během pátečního dne 7. prosince jsem se v rakouském Salzburgu dočkali dvakrát české hymny za vítězství. O první se zasloužila v juniorské soutěži Sofie Najmanová, následně pak nenašla přemožitele mezi mladými jezdci Kateřina Kučerová…

reklama 12A

Česká juniorská jezdkyně Sofie Najmanová nenašla přemožitele na parkuru 135 centimetrů vysokém. Tato zkouška byla vypsána při CSIJ a hodnocena byla na čas. Česká reprezentantka sedlala Billy Barona Z a do cíle se dostala v čase 58,36 vteřiny. To pro ni znamenalo dokonce dvouvteřinový náskok na další soupeře.

Této jezdkyni se přitom dařilo i na parkuru 125 centimetrů vysokém. Ani v něm totiž nechybovala a dosažený čas jí stačil s Fhorlou na třetí místo. Tentokrát však o pořadí na předních místech rozhodovaly pouze desetiny vteřiny.

Druhé výhry jsme se dočkali v soutěži určené mladým jezdcům při CSIY. Kateřina Kučerová, která bude zanedlouho startovat i při Prague Playoffs, sedlala klisnu Anabel van´t Kathof. S překážkami 135 centimetrů vysokými si poradila česká dvojice nejen bezchybně, ale také ve skvělém čase. Do cíle se totiž dostala za 62,51 vteřiny a s přehledem zvítězila.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Foto: Lukáš Najmanreklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace