ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Šestá ohlávka Jezdci.cz pro Kateřinu Langovou. Už zbývají jen čtyři

 07.10.2020 12:53 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Narozeninový den Jezdci.cz se blíží! V sobotu 10. 10. v 10:10 hodin oslavíme 10 let existence. Při této příležitosti jsme vyhlásili soutěž o 10 ohlávek Jezdci.cz, které pro nás vyrábí na zakázku Rainbow Ride. Šestou ohlávku vyhrála Kateřina Langová.

reklama 12B
 
Od 1. do 10. října s námi můžete každý den hrát o jednu z 10 originálních ohlávek (velikost full) z limitované edice Jezdci.cz, kterou jsme připravili ve spolupráci se společností Rainbow Ride.
 
Stačí pozorně sledovat web Jezdci.cz a poslat na e-mail: info@jezdci.cz zprávu, kolik článků bylo na těchto internetových stránkách publikováno předešlý den. Ohlávku získá autor 10 správné odpovědi. 
 
Do předmětu e-mailu napište heslo: SOUTĚŽ a číslovku odpovídající počtu publikovaných článků. V e-mailu uveďte pouze své jméno, o kontaktní údaje budete požádáni až v případě výhry. 
 
POZOR! Ohlávka RR z limitované edice Jezdci.cz může být vaše za 499 Kč


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace